*****     ALOHA, vitajte na stránke dida-sportu!     *****

Partners

Vodné túry po Váhu

Vodné túry pripravujeme pre rodinné, školské a firemné, 4 až 18 členné skupiny. K dispozícii sú 4 kusy 2+1 miestnych kanoí a 10 kusov 1 miestnych kajakov.

Túra "A" (Králová n/V-Sala) je krátka, asi hodinová túra aj pre neskúsených, vhodná ako testovacia, resp. zoznamovacia túra, ktorá sa dá absolvovat aj po pracovnom čase v podvečerných hodinách.

Túra "B" (Sala-Vlčany) je stredne dlhá, zaujímavá túra ktorej trasa vedia aj cez VD Selice, kde je potrebné plavidlá manuálne preniest cez vodolam. Táto prestávka služi aj na odpočinok a občerstvenie.

Túra "C" (Vlčany-Komoča) je pokojná, asi 2,5 hodinová túra od jedinej kompy na dolnom toku Váhu po známy kemp pro obci Komoča s možnostou občerstvenia a aktívneho oddychu.

Vodácky deň pre školy a firmy

Tzv. "vodácky deň" sa realizuje na vodnej ploche v blízkosti vašej školy, firmy (pre oblast: Sala, Galanta, Nové Zámky, Nitra, Komárno) ako samostatný tematický blok pre firemný teambuilding, deň detí, športový deň a pod. s programom: teoretická príprava, bezpečnostné pokyny, praktické ukážky, kajakovanie, pádlovanie v canoe, paddleboarding, sútaže-štafety v trvaní cca 2-3 hod.

Cena: 96 EUR/2-3hod.

 

Stále stanovištia

Počas sezony 2017 nás nájdete cez víkendy na plaži Sala-Veca, sob-ned.cca od 14 h, a od jula aj na term.kupalisku v Dunajskej Strede.