V našej požičovni ponúkame e-bikey značky Amulet eRival 4.0 [ technické parametre ] vo veľkosti M a L.
Vypožičanie e-bikeu realizujeme len na základe telefonickej objednávky o 9:00, 13:00, alebo 16:00. Vrátenie je v ten istý deň o 20:00.
CENNÍK POŽIČOVNE E-BIKEOV
e-Bike (1 bike pre 1 osobu) 24 €
e-Bike 1+1 (2 biky pre 2 osoby) 44 €
Cyklo helma + okuliare 2 €
Cyklo vesta 2 €
Navigácia GARMIN s prednastavenými trasami 6 €
Sada na opravu defektu 2 €

Pri navrhovaní našich cyklotrás sme sa držali týchto zásad: 1. štart aj ciel pri požičovni, 2. výhnúť sa cestám so zvýšenou premávkou, 3. uprednostnenie poľných a lesných ciest

1.
Cyklotrasa okolo DUSLA

Ako už naznačuje názov, trasa túry vedie okolo fabriky Duslo, ale po netradičných a veľmi dobrodružných poľných cestách. Miesta ako "amerika" v Trnovci, poľné letisko v Hornom Jatove, Gorazdov, Síky pri Močenku sú z kategórie "ani sme o tom netušili, a pri tom tom máme pod nosom". Neodporúčame naplánovať/absolvovať po daždi.

Dĺžka: 40 km  |  Čas: 2 - 2,5 hod
2.
Cyklotrasa okolo priehrady

Cyklotrasa zo šale do Serede je naozaj pekná/komfortná, ale málo cyklistov pozná pokračovanie/návrat do Šale popri lavom brehu priehrady. Trasa okruhu zo Serede vedie po štrkových a polných cestách, na ktorých budete mat možnost vidiet priehradu aj "z druhej strany", uvidite Vtáči ostrov, mrtve ramená Váhu pri hoteliku RelaxInn, pristav Bačorina aj Štrkovec.

Dĺžka: 40 km  |  Čas: 2,5 hod
3.
Cyklotrasa okolo Kompy

Tento okruh kopíruje tok rieky Váh, vedie na násype aj pod násypom, dokonca aj cez rieku. Na opačný breh sa dostanete kompou v obci Vlčany. Plavba týmto plavidlom je sama o seba zážitkom a je bezplatná. Počas túry môžete vidieť vodné dielo Selice z oboch strán, zaujímavé technické riešenie pohonu "bezmotorovej" kompy, chránené územie "Šúgó". Nakoľko prevádzka kompy je nevypočitateľná, fungovanie/prevádzkový čas treba vopred zistiť telefonicky (0903 654 767). Okruh neodporúčame naplánovať/absolvovať po daždi.

Dĺžka: 40 km  |  Čas: 3 hod
4.
Cyklotrasa okolo Paty - lavička obrov

K zaujímavému miestu, k lavičke obrov, sa dostanete krásnou polnou cestou od Dusla až do Hájskeho. Po presune po asfaltovej ceste, nad obcov Pata, nájdete netradičný "výhliadkový objekt". Zmrzlina v Pate určite poteší, aj pečená rybka v hausbote pri Váhu.

Dĺžka: 40 km  |  Čas: 3 hod

Potrebujete poradiť?

zavolajte nám 0907 255 036